MediaWiki:Registry/Namespaces: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
| {{#mns:1002|UTOPIA|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_3}} | | {{#mns:1002|UTOPIA|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_3}} | ||
|- | |||
| {{#mns:1003|Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_4}} | |||
|- | |||
| {{#mns:1004|Email|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_5}} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 22:50, 6 March 2008
| Index | Name | Identifier |
|---|---|---|
| Dialup|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_1}} | ||
| DSL|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_2}} | ||
| UTOPIA|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_3}} | ||
| Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_4}} | ||
| Email|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_5}} |