MediaWiki:Registry/Namespaces: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
| {{#mns:1002|UTOPIA|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_3}} | | {{#mns:1002|UTOPIA|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_3}} | ||
|- | |- | ||
| {{#mns:1003| | | {{#mns:1003|Email|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_4}} | ||
|- | |- | ||
| {{#mns:1004|Email|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_5}} | | {{#mns:1004|Email Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_5}} | ||
|- | |||
| {{#mns:1005|Dialup Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_6}} | |||
|- | |||
| {{#mns:1006|DSL Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_7}} | |||
|- | |||
| {{#mns:1007|UTOPIA Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_8}} | |||
|- | |||
| {{#mns:1008|Hosting Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_9}} | |||
|- | |||
| {{#mns:1009|IDSN Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_10}} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 23:18, 6 March 2008
| Index | Name | Identifier |
|---|---|---|
| Dialup|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_1}} | ||
| DSL|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_2}} | ||
| UTOPIA|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_3}} | ||
| Email|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_4}} | ||
| Email Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_5}} | ||
| Dialup Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_6}} | ||
| DSL Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_7}} | ||
| UTOPIA Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_8}} | ||
| Hosting Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_9}} | ||
| IDSN Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_10}} |