MediaWiki:Registry/Namespaces: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 27: | Line 27: | ||
| {{#mns:1009|IDSN_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_10}} | | {{#mns:1009|IDSN_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_10}} | ||
|- | |- | ||
| | |{{#mns:1010|About|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_11}} | ||
|- | |- | ||
|{{#mns:1011|Hosted_Email|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_12}} | |{{#mns:1011|Hosted_Email|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_12}} | ||
| Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
|{{#mns:1014|Media_Releases|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_15}} | |{{#mns:1014|Media_Releases|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_15}} | ||
|- | |||
|{{#mns:1015|Email|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_16}} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 13:13, 13 March 2008
| Index | Name | Identifier |
|---|---|---|
| Dialup|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_1}} | ||
| DSL|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_2}} | ||
| UTOPIA|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_3}} | ||
| XMission_Email|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_4}} | ||
| Email_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_5}} | ||
| Dialup_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_6}} | ||
| DSL_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_7}} | ||
| UTOPIA_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_8}} | ||
| Hosting_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_9}} | ||
| IDSN_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_10}} | ||
| About|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_11}} | ||
| Hosted_Email|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_12}} | ||
| Security|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_13}} | ||
| Quick_Setup|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_14}} | ||
| Media_Releases|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_15}} | ||
| Email|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_16}} |