MediaWiki:Registry/Namespaces: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 7: | Line 7: | ||
! Identifier | ! Identifier | ||
|- | |- | ||
| {{#mns:1000| | | {{#mns:1000|About|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_1}} | ||
|- | |- | ||
| {{#mns:1001| | | {{#mns:1001|Community_Relations|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_2}} | ||
|- | |- | ||
| {{#mns:1002| | | {{#mns:1002|Dialup|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_13}} | ||
|- | |- | ||
| {{#mns: | | {{#mns:1004|Dialup_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_4}} | ||
|- | |- | ||
| {{#mns:1004| | | {{#mns:1004|DSL|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_5}} | ||
|- | |- | ||
| {{#mns:1005| | | {{#mns:1005|DSL_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_6}} | ||
|- | |- | ||
| {{#mns:1006| | | {{#mns:1006|FTP|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_7}} | ||
|- | |- | ||
| {{#mns:1007| | | {{#mns:1007|Hosted_Email|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_8}} | ||
|- | |- | ||
| {{#mns:1008| | | {{#mns:1008|Hosted_Email_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_9}} | ||
|- | |- | ||
| {{#mns:1009| | | {{#mns:1009|Hosting|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_10}} | ||
|- | |- | ||
|{{#mns:1010| | |{{#mns:1010|Hosting_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_11}} | ||
|- | |- | ||
|{{#mns:1011| | |{{#mns:1011|ISDN_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_12}} | ||
|- | |- | ||
|{{#mns:1012| | |{{#mns:1012|Media_Releases|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_13}} | ||
|- | |- | ||
|{{#mns:1013|Quick_Setup|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_14}} | |{{#mns:1013|Quick_Setup|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_14}} | ||
| Line 37: | Line 37: | ||
|{{#mns:1014|Media_Releases|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_15}} | |{{#mns:1014|Media_Releases|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_15}} | ||
|- | |- | ||
|{{#mns:1015| | |{{#mns:1015|Quick_Setup|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_16}} | ||
|- | |- | ||
|{{#mns:1016| | |{{#mns:1016|Security|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_17}} | ||
|- | |||
|{{#mns:1017|UTOPIA|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_18}} | |||
|- | |||
|{{#mns:1018|UTOPIA_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_19}} | |||
|- | |||
|{{#mns:1019|XMission_Email|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_20}} | |||
|- | |||
|{{#mns:1020|XMission_Email_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_21}} | |||
|- | |||
|{{#mns:1021|Email_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_22}} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 14:12, 13 March 2008
| Index | Name | Identifier |
|---|---|---|
| About|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_1}} | ||
| Community_Relations|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_2}} | ||
| Dialup|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_13}} | ||
| Dialup_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_4}} | ||
| DSL|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_5}} | ||
| DSL_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_6}} | ||
| FTP|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_7}} | ||
| Hosted_Email|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_8}} | ||
| Hosted_Email_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_9}} | ||
| Hosting|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_10}} | ||
| Hosting_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_11}} | ||
| ISDN_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_12}} | ||
| Media_Releases|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_13}} | ||
| Quick_Setup|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_14}} | ||
| Media_Releases|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_15}} | ||
| Quick_Setup|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_16}} | ||
| Security|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_17}} | ||
| UTOPIA|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_18}} | ||
| UTOPIA_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_19}} | ||
| XMission_Email|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_20}} | ||
| XMission_Email_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_21}} | ||
| Email_Archives|NS_NAMESPACE_IDENTIFIER_22}} |